Kişisel Veriler
Biz, Sanal Hukuk Platformu olarak, gerçek ve olası ziyaretçilerimizin gizliliğine ve kişisel bilgilerine saygı duymaktayız. Sanal Hukuk Platformu olarak internet sitemizi ziyaret eden ve bültenlerimize kaydolan kullanıcılarımıza ait birtakım kişisel verileri topluyor ve bu verileri kişisel verilerin korunması ve ilgili diğer mevzuata uygun olarak işliyoruz.
Hangi Verileriniz Kaydedilmekte ve İşlenmekte?

Kalite kontrolü ve sitemizin optimizasyonu adına sitemize bağlanmanız halinde site içindeki trafiğiniz otomatik olarak kayıt altına alınmaktadır.

Siz kullanıcılarımızın trafik bilgileri; cihaz bilgileriniz, IP adresiniz, ülke ve şehir bilginiz, tarayıcı  türünüzden (Mozilla yada Internet Explorer v.b) ibarettir.

Bültenimize kaydolmak isteyen kullanıcılarımıza aylık bülten gönderebilmek amacıyla e-posta ve bazen ad ile soyad bilgilerini işlemekteyiz.

Amaca Uygunluk
Kişisel verilerinizi sadece yukarıda bahsi geçen amaçlar dahilinde işliyoruz, hiçbir şekilde pazarlama veya diğer amaçlarla kullanmıyor ve üçüncü kişilere aktarmıyoruz.
Paylaşmama Taahhüdü
Eğer bizimle E-mail aracılığıyla bağlantı kurduysanız, biz sizin E-mail adresinizi gizli ve saklı tutacağımızı taahhüt ederiz.
Unutulma Hakkı
Siz bizden bunu istemedikçe, biz sizi herhangi bir E-mail listesine eklemeyeceğiz. Eğer daha önce E-mail listesine üye olup, daha sonra üyeliğinizi iptal etmek isterseniz info@sanalhukuk.net adresine “Konu: Remove” başlıklı “Unsubscribe” e-maili göndermeniz yeterli olacaktır.
Haklarınız
KVKK kapsamında sahip olduğunuz haklar
İşlenme
Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini bizden öğrenebilir
Aktarma
Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
İtiraz
İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz edebilir,
Bilgi
Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep edebilir,
Düzeltme
Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteyebilir,
Tazminat
Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde bu zararın giderilmesini talep edebilirsiniz.
Amaç
Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenebilir,
Silme-Yok Etme
6698 sayılı Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteyebilir,
Talep
Bu haklarınıza ilişkin talepleriniz ve/veya sorularınız varsa info@sanalhukuk.net adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
Gizlilik Politikası

Tüm hakları saklıdır. Sitede bulunan bilgiler, içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz ve başka bir forma sokulamaz. Sanal Hukuk platformu hiçbir özel ve tüzel kişiliğe önceden haber vermeden bu internet sitesinde yer alan bütün bilgi, hizmet, ürün ve görsel unsurları değiştirme hakkına sahiptir. Sanal Hukuk platformu okuyucu odaklı hizmet felsefesi ile okuyucularından aldığı kişisel bilgilerin gizliliği konusunda, okuyucularımızın bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını taahhüt eder.

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Sanal Hukuk veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Sanal Hukuk sitesindeki bağlantılar sizi Sanal Hukuk ağının dışına götürebilir. Sanal Hukuk, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Sanal Hukuk, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Sanal Hukuk, Sanal Hukuk’a bağlı oluşumlar veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Sanal Hukuk veya bağlı platformlardan herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Sanal Hukuk sorumlu tutulamaz. İnternet aracılığıyla Sanal Hukuk platformuna ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Sanal Hukuk platformunun mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Sanal Hukuk Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Sanal Hukuk platformu sorumlu tutulamaz.